פעם באה נשמת נפטר לצדיק הקדוש רבי שמואל אייזיק, מגדולי תלמידי רבינו, ובקשה ממנו שיאמר לה איזה מאמר מתורת רבינו. רבי שמואל נענה לבקשת הנפטר ואמר את המשפט הראשון מתורה ה’ (חלק א’ ליקוטי מוהר”ן):

“דע כי עיקר החיות מקבלים מהתפילה שנאמר (בתהילים) ‘תפילה לא-ל חיי’ “.

מששמע הנפטר את הציטוט מיד נתלהב בהתלהבות עצומה עד אין קץ ממש ומרוב התלהבות עלה מעלה, מעלה עד שנעלם מעיני הצדיק הנדהם.

נרעש ונפעם רץ רבי שמואל אייזיק אל רבינו הקדוש וסיפר לו את שאירע. שמע רבינו את המעשה ונצטחק:

וכי מה אתם חושבים,” אמר “שבעולם הבא שומעים את התורה שלי כמו שאתם שומעים אותה פה בעולם הזה?”

בעולם הבא, שהוא עולם האמת, שם מתגלה מעלת תורתו במלוא הדרה. שם מתגלה לעין כל כי אפילו משפט בודד(!) מתורתו הנוראה מאיר לנשמות אינספור ומתקן ומעלה אותן בעליות עצומות עד גבהי מרומים ממש.

האמת הפשוטה היא לא ניתן בכלל לשער בדעת אנושית (בפרט בהיותנו עדיין בתוך גוף גשמי) את עוצם ערך הטובה שנגרמת לנשמה שבזכותה נשמע ומתפשט איזה דיבור כלשהו מתורת רבינו הקדוש – שלא לדבר על תורת רבינו בשלמותה!

אין שום דרך להתחיל ולהבין כמה סבל ויסורי תופת נחסכים ויורדים מנשמה זו…

כמה דינים נמתקים מעליה…

כמה מחלצות ולבושים רוחניים והשגות עליונות נוספות לה על ידי זה…

וכמה עולמות עליונים נפתחים בפניה..

“מי שטעם יין הונגרי – אותו לא יטעו עוד לעולם.”.

מכון באב”ן שתיה הוקם במטרה להוציא לאור את כל כתבי רבי נחמן מברסלב במהדורת “היין ההונגרי”: מהדורה מושלמת, מדוקדקת ומהודרת כראוי לאוצר הרוחני הלאומי של ישראל.

אינספור שעות עבודה ומאמץ שפשוט לא יאמן הושקעו בשיפורים הרבים, הן מבחינת התוכן והן מבחינת העיצוב. כל ספר עבר הגהות , תירגומים, ניקוד, וביאורים חדשים. הקדמות חדשות נכתבו על ידי צוות מומחים תלמידי חכמים. הכריכות ופנים הספרים עוצבו מחדש בידי מיטב המעצבים והמומחים.

כספים רבים מושקעים בפירסום הספרים וזכינו שספרי בהדפסת מכון אב”ן שתיה מצאו את דרכם, לראשונה אי פעם, לחנויות הציבור הרחב כ”צומת ספרים” ו”סטימצקי”.

המטרה מאחורי כל הטירחה, ההשקעה והמאמצים היא אחת:

לפתוח בפני רבים – דתיים וחילונים כאחד – היכרות עם רבי נחמן מברסלב, המנהיג הרוחני של דורנו.

בקרוב אמורה לעלות על מכבש הדפוס המהדורה חדשה של הספרים ומשם לעשות את דרכה אל המוני בית ישראל להחיות עם רב, לחזק נדכאים ולהחיות נשמות ישראל החיים והמתים…

וזו הסיבה לכתיבת שורות אלו:

.. אין לנו שום דרך לגרום לכל זה לקרות בלעדיך!
על ידי מכון אב”ן שתיה עומדת בפניך ההזדמנות להעניק למישהו יקר ואהוב שהלך לעולמו את הגדולה, היקרה והמשמעותית ביותר שבכל המתנות:

את הזכות הנצחית והאינסופית של תורת הנשמות של רבי נחמן מברסלב.

ההקדשה בספרי רבינו יוצרת קשר אמיץ ובלתי ניתן לניתוק בין הנשמות הקדושות (הן המתים והן יבדל”א, החיים) עם תורת רבינו נחמן מברסלב.

כאשר הספר שבתוכו ההקדשה נודד בנתיב מיסתורי אותו יודע רק ריבונו של עולם ומגיע ליהודי באיזה מקום בעולם ונוגע בו או בה, הוא נוטע בקורא נקודה של אור נצחי שלא תכבה עוד לעולם. דברי הספר יוצקים מים זכים של חיזוק ושמחה על נפשות עייפות ומחיים אותן בשבעה משיבי טעם.

והזכות הנפלאה והנוראה הזאת עומדת לכל הנשמות הקשורות בספר.

זכות זו משפיעה על כל הנשמות האלו אור יקרות נצחי ואינסופי שמלהיב אותן בהתלהבות אין קץ ומעלה אותן למעלה, למעלה עד שמתעלית מעלתן אפילו מעיני צדיקים גדולם ונוראים.
אנו מייחדים מספר הקדשות מוגבל בכל ספר לעילוי נשמת ,רפואת ו/או הצלחת קרובים וחברים של התורמים הנכבדים. ברגע שרשימת ההקדשות איזה מן הספרים תתמלא, תיסגר הרשימה.

להלן טבלה עם ההקדשות שנותרו לספרים השונים העומדים זה עתה בפני הדפסה. כדי להזמין הקדשה עבור מישהו אהוב בחייך – או אפילו עבור עצמך! – יש להקיש על הקישור במשבצת של ההקדשה הרצויה ולמלא את הפרטים…וזהו

להנצחה בספרי ברסלב

צרו קשר ב:

1599-5-10000

או אימייל –

evenshtia@gmail.com

 

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.